Widły i haki

Wyświetlono 4 produktów.

Szeroki wybór wideł pozwoli każdemu wybrać odpowiednie do prac, które będą wykonywały. W ofercie między innymi widły do kompostu, do kopania, amerykańskie czy gospodarcze.

Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • Potrzebujesz produktu, z którego będą mogli korzystać wszyscy członkowie Twojej rodziny w pracach ogrodowych? Wybierz widły teleskopowe Fiskars. Posiadają one teleskopowy trzon. Dzięki temu, że można regulować jego długość łatwo dostosujesz go do wzrostu – swojego, a nawet dzieci. Dodatkowym atutem jest jego lekka i ergonomiczna budowa. Długie zęby pozwolą na szybką pracę w najtrudniejszej glebie.

  • Pragniesz posiadać produkt niezbędny do prac ogrodowych najwyższej jakości? Wybierz widły 4z otrzonowane Fiskars. Posiadają one cztery długie zęby, którymi łatwo przekopiesz trudną glebę. Praca nie sprawi Ci trudności, gdyż są one wygięte pod odpowiednim kątem. Łatwo nabierzesz i przerzucisz nimi siano lub kompost. Trzon został wykonany z drzewa najwyższej jakości.

  • Prace w gospodarstwie są trudne, monotonne i męczące. W nadmierny sposób obciążają Twój kręgosłup oraz mięśnie? Po całym dniu jesteś wykończony? Wybierz widły do kompostu ergo Fiskars 250E, które są niezwykle lekkie. Dodatkowo odpowiednio wyprofilowany trzon pozwala na zachowanie prawidłowej postawy ciała i zmniejsza Twój wysiłek podczas pracy.

  • Niekiedy szpadel lub inne tego typu narzędzie nie nadają się do wszystkich prac związanych z kopaniem. Dlatego dobrą opcją dla Ciebie są widły do kopania ergo 210E Fiskars. Ich odpowiednio wyprofilowany trzonek pozwoli Tobie na zachowanie prawidłowej postawy ciała, dzięki czemu mniej obciążysz swoje mięśnie. Produkt jest wykonany ze stali i materiałów najwyższej jakości.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 produktów