Szpadle i łopaty

Wyświetlono 10 produktów.

Narzędzia, które nie boją się ciężkiej pracy. Szpadle i łopaty Fiskars dzięki najwyższej jakości materiałom są wyjątkowo wytrzymałe i przez długi czas pomagają w codziennych pracach w ogrodzie i nie tylko.

Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • Szpadel teleskopowy ostry Fiskars został stworzony z myślą o całej rodzinie. Jego teleskopowa rączka pozwala na używanie go nie tylko przez rodziców, ale także przez dzieci, które mają ochotę pomóc, bowiem jest ona wygodna w regulacji. Dodatkowo idealny dla każdego jest nabierak, który jest zakończony w kształt półkola, dzięki czemu bez żadnego problemu można wbić go w każdy rodzaj gleby.

 • Twoja stara saperka jest zbyt nieporęczna i nie mieści się do bagażu? Zatem idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest saperka składana Fiskars, która została wykonana z aluminium i stali borowej oraz specjalnego tworzywa na rączce, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała, a praca nią staje się łatwa i przyjemna. Ponadto, możesz ją szybko złożyć do mniejszych rozmiarów i zapakować do etui.

 • Twoje dzieci także chcą pomagać w pracach ogrodowych? A może dostępne sprzęty na rynku są nieodpowiednio dobrane do Twojego wzrostu? Zatem szpadel teleskopowy prosty Fiskars będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki regulacji długości trzonka każdy będzie mógł dostosować narzędzie pracy do swego wzrostu. Ponadto, zyskujesz pewność, że jest to produkt najwyższej jakości.

 • Łopata aluminiowa mała Fiskars przyda się każdemu. Nie tylko w ogrodzie, gdzie będzie można przekopać małą powierzchnię do wsadzenia kwiatów. Łopatę tę możemy wozić w samochodzie, bowiem może nam się przydać podczas ciężkiej zimy, kiedy nasz samochód się zakopie w zaspie. W ostateczności łopatką taką mogą się bawić nasze dzieci, kiedy będą chciały nam pomóc przekopać ziemię.

 • Przekopywanie ogrodu, wykopywanie dołów i wszelkie prace związane z pracami ziemnymi nie należą do przyjemnych i łatwych? Dlatego powinieneś wypróbować szpadel prosty 18cm Fiskars, którego konstrukcja zapewni ci idealny komfort pracy. Zakupując produkt firmy Fiskars zyskujesz też pewność, że będzie ci służył przez wiele lat. Uchwyt zaprojektowany został tak, żeby nie wrzynać się w dłoń.

 • Twój stary szpadel nie radzi sobie z usuwaniem korzeni, kęp trawy, a kopanie nim pochłania całą Twoją energię oraz cenny czas? Zatem czas to zmienić. Szpadel ostry 18cm Fiskars jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zaprojektowany tak, by z łatwością przecinać korzenie i wbijać się w najbardziej twardą glebę. Posiada on mocno zaostrzoną krawędź oraz podporę na stopę.

 • Szpadel aluminiowy ostry Fiskars jest przydatny w każdym ogrodzie. Można nim przekopać ogródek, wykopać rowek. Przydaje się również na budowie, np. do kopania fundamentów, czy zasypywania dziur. Jego ergonomiczny kształt dopasuje się do niejednej wymagającej ręki. Jego nabierak, jest tak zgrabny, że nawet żadna kobieta nie będzie miała problemu z jego używaniem.

 • Masz już dość ciężkich sprzętów ogrodowych? Szpadel, którego używasz do kopania i sadzenia roślin pochłania podczas pracy cała twoją energię? Zatem szpadel aluminiowy prosty Fiskars, jest najlepszym narzędziem dla Ciebie i twojej rodziny. Wykonany z aluminium jest lekki, posiada miękką rączkę oraz głowicę z hartowanej stali borowej, dzięki czemu zyskujesz produkt, który jest wygodny i wytrzymały.

 • Prace w ogrodzie nie sprawiają Tobie przyjemności z powodu nieodpowiednich narzędzi? Masz ziemię, którą trudno jest przekopać i spulchnić? Wybierz szpadel ergo ostry Fiskars, który został wykonany ze stali hartowanej najwyższej jakości. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu trzonkowi zachowasz odpowiednią postawę podczas prac ogrodowych i mniej obciążysz mięśnie kręgosłupa.

 • Szpadel ergo prosty Fiskars jest stworzony dla każdego prawdziwego mężczyzny. Jego ergonomiczny kształt pozwoli wykopać niejedną dziurę, czy też przekopać niejeden ogródek nie powodując przy tym odcisków na rękach. Szpadel ten ma również odpowiedniej wielkości nabierak, który nie pozwoli na nabranie za dużej ilości ziemi, a co za tym idzie używająca go osoba nie jest w stanie nic sobie nadwyrężyć.

Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów