Sekatory i nożyce

Wyświetlono 52 produktów.

Opieka nad roślinami oraz ich estetyka wymaga często precyzyjnych cięć, w tej kategorii znajdują się sekatory i nożyce, które je zapewnią.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Innowacyjny sekator Ręczny 24mm P83 Fiskars posiada opatentowany mechanizm przekładniowy, który odpowiednio dobiera ilość faz cięcia oraz szerokość rączek w zależności od grubości ciętego materiału. Ergonomiczny uchwyt został wykonany z trwałego poliamidu dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze szwedzkiej stali nierdzewnej pozwalają na łatwe obcinanie nawet grubych i suchych gałęzi.

 • Dwuręczny sekator 57cm-40mm L85 Power Step Fiskars to innowacyjne narzędzie wyposażone w opatentowany mechanizm stopniowego cięcia, który rozkłada nakład siły na trzy fazy – dzięki czemu możliwe jest obcinanie nawet bardzo grubych i suchych gałęzi. Kowadełko wykonane z włókna FiberComp przytrzymuje gałęzie w trakcie cięcia, a ostrza zostały dodatkowo powleczone warstwą niwelującą tarcie.

 • Wielofunkcyjny i łatwy w użyciu sekator ręczny 20mm P91 Fiskars to wysokiej klasy narzędzie, które znacząco ułatwi pracę w Twoim ogrodzie. Ostrza ze stali nierdzewnej zostały wyposażone w wygodne zamknięcie umożliwiające bezpieczne przechowywanie i transport. Specjalna konstrukcja poliamidowej rączki pozwala korzystać ze wszystkich palców jednocześnie co zapewnia komfort pracy.

 • Jeśli chcesz przyciąć gałęzie w koronach drzew, wcale nie musisz biec po drabinę. Uniwersalny sekator "Żyrafa" Długi Up84 Fiskars pozwali Ci wykonać niezbędne czynności szybko i bez wysiłku. Obrotowa głowica posiada możliwość regulacji w zakresie 230 stopni, a regulowana rączka umożliwia pracę nawet na 4 metrach. Trzonek jest niezwykle lekki i wytrzymały, pokryty specjalną, antypoślizgową powłoką.

 • Prace w ogrodzie wymagają często użycia profesjonalnych narzędzi, które umożliwiają precyzyjne, szybkie i komfortowe wykonanie poszczególnych zadań pielęgnacyjnych, na drzewach i krzewach. Temu właśnie służy specjalna przedłużka do sekatora – żyrafa Fiskars, pozwalająca dosięgnąć do miejsc trudno dostępnych. Przedłuża zasięg sekatorów o numerach katalogowych: 115360, 115390 oraz nożyc 115400 do 5m

 • Serie narzędzi zaprojektowane przez markę Fiskars zostały dodatkowo wzbogacone o pożyteczne akcesoria. Należy do nich piła do sekatora "Żyrafa" Fiskars, która stanowi doskonałe uzupełnienie dla ostrzy sekatora. Umocowana do wysięgnika pozwala w łatwy i szybki sposób pozbyć się gałęzi ukrytych w koronach drzew. Piła została wykonana ze stali nierdzewnej, a jej uzębienie gwarantuje efektywne cięcie.

 • Jeśli chcesz łatwo i szybko zbierać plony w sadzie lub ogrodzie to idealnym rozwiązaniem będzie zbierak do Owoców "Żyrafa" Fiskars. Drabina wcale nie będzie Ci potrzebna. Specjalny sekator na wysięgniku obcina owoce, które następnie lądują w bawełnianym worku przymocowanym do poliamidowej ramy. To łatwe do zamontowania narzędzie pozwoli zaoszczędzić Twój czas i siły.

 • Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli ci przycinać nawet trudno dostępne gałęzie to sekator Tukan 22mm/63cm P58 Fiskars będzie idealnym wyborem. Specjalny system przekładni wzmacnia siłę nacisku dzięki czemu bez wysiłku obetniesz nawet grube konary. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte specjalną powłoką gwarantują czyste i łatwe cięcie. Uchwyty zostały wykonane ze specjalnego tworzywa.

 • Praca w ogrodzie wcale nie musi być uciążliwa. Wystarczy tylko wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który sprawi, że najtrudniejsze czynności staną się proste i przyjemne. Sekator Tukan 22mm/40cm P56 Fiskars dzięki specjalnej konstrukcji nadaje się do cięcia nawet bardzo grubych gałęzi. Do produkcji wykorzystano lekki, ale wyjątkowo wytrzymały poliamid oraz stal nierdzewną.

 • Produkty marki Fiskars sprawią, że nawet najbardziej uciążliwa praca w ogrodzie stanie się dla Ciebie przyjemnością. Pomoże w tym sekator 46cm-38mm L71 (S) Fiskars, którym bez problemu przetniesz nawet grube i suche gałęzie. Dzięki zastosowaniu specjalnej dźwigni korzystanie z niego nie wymaga użycia dużej siły i jest wyjątkowo komfortowe. Każdy doceni lekkość i wysoką jakość wykonania.

Wyświetlono 1 - 10 z 52 produktów