Piły sadownicze

Wyświetlono 6 produktów.

Koniec problemów z gałęziami i konarami, dzięki piłom Fiskars w łatwy sposób można przywrócić porządek wśród koron drzewek i krzewów oraz zapewnić im niezbędną opiekę.

Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • Marka Fiskars stworzyła piły przeznaczone do różnego rodzaju cięć ogrodowych. Piła ze Stałym Ostrzem SW84 Fiskars to narzędzie idealne do przycinania średniej grubości gałęzi i konarów. Specjalne uzębienie gwarantuje szybkie i łatwe cięcie, a ergonomiczna rękojeść wykonana z tworzywa SoftGrip umożliwia pewny chwyt w czasie pracy. W zestawie znajduje się ochraniacz na ostrze.

  • Jeśli potrzebujesz narzędzia, które poradzi sobie z cięciem nawet bardzo grubych konarów to piła kabłąkowa 21" SW30 Fiskars jest trafionym wyborem. Odpowiednio wyprofilowana rama umożliwia pracę w nawet trudno dostępnych miejscach. Specjalne ostrze wykonane ze stali nierdzewnej zostało wyposażone w unikalne uzębienie umożliwiające cięcie w obu kierunkach. W zestawie magnetyczny ochraniacz.

  • Piła Kabłąkowa 24 SW31 Fiskars to narzędzie idealne do cięcia konarów i grubych gałęzi drzew. Unikalne uzębienie piły tnie w obu kierunkach co w znacznym stopniu usprawnia pracę. Specjalnie dobrany kształt ramy umożliwia wygodne operowanie narzędziem w nawet trudno dostępnych miejscach. Do piły dołączony jest magnetyczny ochraniacz ułatwiający przechowywanie i gwarantujący bezpieczeństwo

  • Wysuwana piła do Gałęzi (S) Fiskars to idealne narzędzie co przecinania niewielkich gałęzi oraz cięcia desek. Wykonana z tworzywa rączka została wyposażona w specjalną powłokę antypoślizgową oraz osłonkę na palce, dzięki czemu operowanie piłą jest wygodne i bezpieczne. Dodatkowy uchwyt umożliwia mocowanie narzędzia do paska. Ostrze ze stali nierdzewnej można wygodnie schować w rękojeści.

  • Piła do Drewna (S) Fiskars (4) to wysokiej jakości narzędzie doskonałe do cięcia i przycinania gałęzi drzew. Dzięki wysuwanemu ostrzu oraz specjalnemu mocowaniu do paska jest ona wyjątkowo wygodna i bezpieczna w użyciu. Ergonomiczna rękojeść posiada osłonkę na palce i została dodatkowo pokryta tworzywem SoftGrip gwarantującym pewny chwyt podczas pracy. Piła dostępna jest w trzech rozmiarach.

  • Piła do Gałęzi (L) Fiskars(4) to lekkie, ale niesamowicie wytrzymałe narzędzie idealne do obcinania średniej grubości konarów i gałęzi. Dzięki rączce wykonanej z tworzywa sztucznego piła pewnie leży w dłoni, a stalowe odporne na korozję ostrze umożliwia łatwą i szybką pracę. Przyrządzenie zostało wyposażone w specjalny uchwyt umożliwiający umocowanie do paska. Ostrze piły można schować w obudowie.

Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów