Piły sadownicze

Wyświetlono 6 produktów.

Koniec problemów z gałęziami i konarami, dzięki piłom Fiskars w łatwy sposób można przywrócić porządek wśród koron drzewek i krzewów oraz zapewnić im niezbędną opiekę.

Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • Marka Fiskars stworzyła piły przeznaczone do różnego rodzaju cięć ogrodowych. Piła ze Stałym Ostrzem SW84 Fiskars to narzędzie idealne do przycinania średniej grubości gałęzi i konarów. Specjalne uzębienie gwarantuje szybkie i łatwe cięcie, a ergonomiczna rękojeść wykonana z tworzywa SoftGrip umożliwia pewny chwyt w czasie pracy. W zestawie znajduje się ochraniacz na ostrze.

  165,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Jeśli potrzebujesz narzędzia, które poradzi sobie z cięciem nawet bardzo grubych konarów to piła kabłąkowa 21" SW30 Fiskars jest trafionym wyborem. Odpowiednio wyprofilowana rama umożliwia pracę w nawet trudno dostępnych miejscach. Specjalne ostrze wykonane ze stali nierdzewnej zostało wyposażone w unikalne uzębienie umożliwiające cięcie w obu kierunkach. W zestawie magnetyczny ochraniacz.

  48,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Piła Kabłąkowa 24 SW31 Fiskars to narzędzie idealne do cięcia konarów i grubych gałęzi drzew. Unikalne uzębienie piły tnie w obu kierunkach co w znacznym stopniu usprawnia pracę. Specjalnie dobrany kształt ramy umożliwia wygodne operowanie narzędziem w nawet trudno dostępnych miejscach. Do piły dołączony jest magnetyczny ochraniacz ułatwiający przechowywanie i gwarantujący bezpieczeństwo

  61,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysuwana piła do Gałęzi (S) Fiskars to idealne narzędzie co przecinania niewielkich gałęzi oraz cięcia desek. Wykonana z tworzywa rączka została wyposażona w specjalną powłokę antypoślizgową oraz osłonkę na palce, dzięki czemu operowanie piłą jest wygodne i bezpieczne. Dodatkowy uchwyt umożliwia mocowanie narzędzia do paska. Ostrze ze stali nierdzewnej można wygodnie schować w rękojeści.

  98,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Piła do Drewna (S) Fiskars (4) to wysokiej jakości narzędzie doskonałe do cięcia i przycinania gałęzi drzew. Dzięki wysuwanemu ostrzu oraz specjalnemu mocowaniu do paska jest ona wyjątkowo wygodna i bezpieczna w użyciu. Ergonomiczna rękojeść posiada osłonkę na palce i została dodatkowo pokryta tworzywem SoftGrip gwarantującym pewny chwyt podczas pracy. Piła dostępna jest w trzech rozmiarach.

  107,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Piła do Gałęzi (L) Fiskars(4) to lekkie, ale niesamowicie wytrzymałe narzędzie idealne do obcinania średniej grubości konarów i gałęzi. Dzięki rączce wykonanej z tworzywa sztucznego piła pewnie leży w dłoni, a stalowe odporne na korozję ostrze umożliwia łatwą i szybką pracę. Przyrządzenie zostało wyposażone w specjalny uchwyt umożliwiający umocowanie do paska. Ostrze piły można schować w obudowie.

  133,00 zł
  Dostępny na magazynie
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów