Nożyce

Wyświetlono 6 produktów.

Nożyce do różnego rodzaju roślin, od cięcia bonsai po przycinanie trawy. Jakość i precyzja nożyc ogrodowych Fiskars znana jest przez wszystkich mających związek z profesjonalną opieką nad roślinami.

Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • To oczywiste, że chcesz, by twój ogród prezentował się jak najlepiej, zwłaszcza gdy jego aranżacja i dobór odpowiednich roślin pochłonęły wiele wysiłków i starań. Nożyce do trawy GS42 Fiskars to narzędzie, które pozwoli ci utrzymać estetykę wysokich traw zdobiących twoje prywatne zacisze. Wybierz je, by szybko i łatwo przystrzyc zbyt długie rośliny!

  • Jeżeli twój trawnik nie jest idealnie przystrzyżony, a kosiarką nie możesz dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Nożyce do trawy długie GS 46 Fiskars są dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Ich lekka konstrukcja pozwala na wykonanie prac ogrodowych bez większego wysiłku. Zastosowanym system Serwo nie pozwala na zakleszczenie się nożyc, a obrotowe ostrze ułatwia dotarcie w każde miejsce.

  • Nie lubisz przycinać traw, żywopłotów i drzew? Zatem powinieneś pomyśleć o nowym rozwiązaniu. Nożyce do trawy i żywopłotu GS53 Fisakrs są niezwykle precyzyjne i lekkie. Ułatwią prace w Twoim ogrodzie. Mechanizm dźwigniowy ułatwia cięcie, nawet 10mm gałęzi. Posiadają niezwykły zasięg do 2,5 metra, dzięki czemu zapomnisz o wchodzeniu na wysokości.

  • Nożyce do żywopłotu HS72 Fiskars to akcesorium niezbędne nie tylko dla ogrodnika, ale też każdego, kto posiada posesję okoloną odpowiednio wymodelowanymi krzewami. Przyrząd ten pomoże ci utrzymać w ryzach każdy żywopłot: kilka łatwych cięć wystarczy, by przystrzyc zbyt wybujałe pędy i nadać roślinom chroniącym okolicę twego domu pożądany kształt.

  • Marzysz o pięknym i gęstym żywopłocie, a może chcesz zostać architektem krajobrazu w swym ogrodzie i tworzyć z krzewów ciekawe kompozycje przestrzenne? Nożyce do żywopłotu HS52 Fiskars będą stanowić dla ciebie idealne rozwiązanie. Ich precyzyjnie skonstruowany system dźwigowy zapewnia odpowiednio wyważoną i zwiększoną siłę cięcia, która skraca czas pracy.

  • Przycinanie żywopłotu jest męczące i nie sprawia ci satysfakcji? Nożyce do żywopłotu HS92 Fisakrs będą dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Ich unikalny system dźwigniowy zwiększa siłę cięcia do 3,5 razy, dzięki czemu w swą pracę wkładasz mniej siły. Ostrza wykonane zostały ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, co gwarantuje, ze zakupiony produkt wystarczy ci na wiele lat.

Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów