Nowości

Wyświetlono 24 produktów.

Najnowsze produkty Fiskars w naszej ofercie, których marka gwarantuje jakość i wytrzymałość przez długie lata użytkowania. 

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Bardzo funkcjonalny młot dwuręczny 4 kg Fiskars przyda się przy różnych pracach. Można dzięki niemu bezproblemowo wbijać pale i wykorzystywać przy rozbiórkach. Specjalnie zaprojektowany trzonek zapobiega drganiom w czasie użytkowania młota. Poza tym jest on antypoślizgowy, dla zwiększenia Twojej wygodny i Twojego bezpieczeństwa.

 • Specjalna poliamidowa nakładka Fiskars przeznaczona jest do klina obrotowego. Jeśli szukasz specjalistycznych narzędzi, które ułatwią Ci wykonywanie różnych zadań, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert. Nakładka jest mocna i wytrzymała, dlatego też posłuży Ci w różnego typu pracach. Została zrobiona bardzo profesjonalnie, by umożliwić bezproblemowe wykonywanie zadań.

 • Innowacyjny Sekator Ręczny 22mm Fiskars służy do przycinania suchych i twardych gałęzi drzew i krzewów. Rączka wykonana z niezwykle odpornego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym wygodnie leży w dłoni i swobodnie mogą z niej korzystać zarówno osoby prawo- jak i leworęczne. Ostrze ze stali nierdzewnej zostało dodatkowo pokryte specjalną powłoką zmniejszającą tarcie i gwarantującą czyste cięcie.

 • Łopatka Szeroka Premium Fiskars to wielofunkcyjne, niewielkie narzędzie, które doskonale sprawdzi się przy sadzeniu i przesadzaniu nawet w bardzo twardym podłożu. Rączka wykonana z tworzywa sztucznego została dodatkowo pokryta warstwą antypoślizgową gwarantującą pewny chwyt. Głowica z wysokogatunkowej stali nierdzewnej jest odpowiednio wyprofilowana i bardzo trwała.

 • Przydatna w każdym ogrodzie łopatka wąska premium Fiskars to niezastąpione narzędzie w czasie sadzenia, przesadzania, ale też pielenia grządek. Zaprojektowana ku wygodzie użytkowników, odpowiednio ostra, dobrze wyprofilowana. Bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia, jeśli więc szukasz niezawodnego narzędzia do ogrodu, wybierz ją!

 • Niewielkie narzędzia z serii Premium stworzono z myślą o pielęgnacji małych roślin. Pazurki Premium Fiskars zostały wyposażone w wygodną rączkę pokrytą antypoślizgowym tworzywem oraz wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej zęby. Odpowiednia budowa umożliwia pracę nawet w bardzo ciężkiej i problematycznej glebie, a specjalny otwór w rączce ułatwia przechowywanie.

 • Seria Premium stworzona przez markę Fiskars to wysokiej jakości narzędzia charakteryzujące się wyjątkową odpornością oraz ergonomicznym kształtem. Widełki Premium Fiskars doskonale sprawdzą się przy pieleniu i przesadzaniu w nawet bardzo ciężkiej glebie. Uchwyt został pokryty warstwą antypoślizgową, a głowica wykonana ze stali nierdzewnej może być wielokrotnie ostrzona.

 • Idealna do wykorzystania zarówno przy amatorskich, jak i profesjonalnych uprawach motyka Quikfit Fiskars to narzędzie ogrodnicze najwyższej klasy. Innowacyjne rozwiązanie projektowe umożliwia jej wykorzystanie w sposób wygodny oraz zarazem wydajny. Motyka ułatwia zadania ogrodnicze, jak np. spulchnianie gleby. Wykonano ją z odpowiednio dobranych materiałów, wytrzymałych i mocnych.

 • System Quikfit Fiskars to linia uniwersalnych narzędzi montowanych na specjalnym aluminiowym trzonku. Piła z Hakiem Quikfit Fiskars mocowana na teleskopowym wysięgniku umożliwia obcinanie nawet wysoko położonych gałęzi i konarów. Końcówka piły ma kształt haka, który uniemożliwia zsunięcie się podczas pracy, a nóż usytułowany u jej nasady gwarantuje czyste i precyzyjne cięcie od dołu.

 • Jeśli masz problem z utrzymaniem porządku w swoich narzędziach – linia Quikfit stworzona przez firmę Fiskars jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Wykonany z aluminium Trzonek Kolor Grafit. Quikfit Fiskars jest podstawą do której montowane są pozostałe narzędzia z linii Quikfit. Trzonek ma możliwość regulacji, a system podwójnego mocowania głowic umożliwia wygodną i bezpieczną pracę.

Wyświetlono 1 - 10 z 24 produktów