Narzędzia szkółkarskie

Wyświetlono 6 produktów.

Świdry i narzędzia szkółkarskie do sadzenia różnego rodzaju roślin od kwiatów, przez krzewy po małe drzewka.

Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • Jeśli chcesz zasadzić w swoim ogrodzie nowe rośliny, wcale nie musisz męczyć się ze szpadlem. Świder 22cm Fiskars pozwoli Ci łatwo i praktycznie bez wysiłku wykonać odpowiednie otwory. Wysokiej jakości gwint sprawia, że głowica nie zatrzymuje się na korzeniach. Narzędzie jest lekkie, dlatego bez problemu mogą z niego korzystać także kobiety.

  • Planujesz wzbogacić swój ogród o nowe rośliny, ale nie chcesz męczyć się ze szpadlem? Świder 10cm Fiskars jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa 10 cm gwint pozwoli bez przeszkód odpowiednio przygotować podłoże. Wygodna, powleczona PCV rączka gwarantuje mocny chwyt i komfort użytkowania. W naszym sklepie dostępne są również świdry o innych średnicach.

  • Świder 17cm Fiskars pozwoli Ci łatwo i praktycznie bez wysiłku przygotować miejsce w ogrodzie do zasadzenia nowych roślin. Odpowiedni kąt ułożenia spiralnego gwintu sprawia, że narzędzie nie zatrzymuje się na korzeniach, a lekka i wytrzymała rączka umożliwia efektywną pracę. W naszym sklepie dostępne są również świdry o średnicy 10 cm, 14 cm oraz 22 cm.

  • Chcesz aby wykonywane przez Ciebie otwory były idealnie równe? Zainwestuj w innowacyjny Świder Quikdrill (M) Fiskars. Na uwagę zasługuje wykonana z wysokiej jakości materiałów głowica. Wyposażona w wymienne ostrza nie zatrzymuje się na korzeniach i nadaje się do pracy w każdej glebie. Stalowy trzonek zakończony jest wygodną rączką.Świder ma średnicę 10 cm.

  • Świder Quikdrill (M) Fiskars to innowacyjne narzędzie wykorzystywane do sadzenia cebulek, napowietrzania i aeracji. Dzięki zastosowaniu ostrego szpikulca oraz zastąpieniu tradycyjnego gwintu specjalnie ułożonymi ostrzami Quikdrill z łatwością może być używany w różnych rodzajach gleby. Konstrukcja jest lekka, ale wytrzymała. Świder ma średnicę 15 cm. Dostępne są także inne rozmiary.

  • Jeśli cenisz w narzędziach jakość wykonania i niezawodność to Świder Quikdrill (L) Fiskars jest stworzony właśnie dla ciebie. Dzięki zastąpieniu tradycyjnego gwintu specjalnymi nożami możesz za każdym razem uzyskać otwory o równych krawędziach. Narzędzie nie blokuje się na korzeniach. Trzonek jest lekki, ale wytrzymały, a noże wymienne. Głowica świdra ma średnicę 20 cm. Dostępne są inne rozmiary.

Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów