Narzędzia ogrodnicze

Wyświetlono 143 produktów.

Praca w ogrodzie może być przyjemna i prosta, wystarczy zaopatrzeć się w narzędzia Fiskars do ogrodu. Są to narzędzia ogrodnicze dla każdego do wszelkiego rodzaju prac w ogrodzie. Wysoka jakość zapewni ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Wykonywanie prac ogrodowych stanie się przyjemnością dzięki ergonomicznym kształtom.

W kategorii Narzędzia Fiskars ogrodnicze znajdą Państwo wszystko co niezbędne do pielęgnacji przydomowych ogrodów, działek, a nawet prostych prac przy roślinach doniczkowych w domu. Sekatory, szpadle, grabie i wiele innych przyrządów przydatnych każdemu ogrodnikowi.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Innowacyjny sekator Ręczny 24mm P83 Fiskars posiada opatentowany mechanizm przekładniowy, który odpowiednio dobiera ilość faz cięcia oraz szerokość rączek w zależności od grubości ciętego materiału. Ergonomiczny uchwyt został wykonany z trwałego poliamidu dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze szwedzkiej stali nierdzewnej pozwalają na łatwe obcinanie nawet grubych i suchych gałęzi.

 • Dwuręczny sekator 57cm-40mm L85 Power Step Fiskars to innowacyjne narzędzie wyposażone w opatentowany mechanizm stopniowego cięcia, który rozkłada nakład siły na trzy fazy – dzięki czemu możliwe jest obcinanie nawet bardzo grubych i suchych gałęzi. Kowadełko wykonane z włókna FiberComp przytrzymuje gałęzie w trakcie cięcia, a ostrza zostały dodatkowo powleczone warstwą niwelującą tarcie.

 • W każdym ogrodzie konieczne jest używanie poręcznych i praktycznych narzędzi, ułatwiających pracę i czyniących ją bardziej efektywną. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości tego typu artykułów, wybierz produkt, jakim jest wielofunkcyjna łopatka szeroka Fiskars. Przydatna w wielu sytuacjach, do przesadzania, spulchniania gleby itd. Wytrzymała, niezwykle solidnie wykonana.

 • Wytrzymała i wielofunkcyjna łopatka wąska Fiskars doskonale sprawdzi się przy pielęgnacji Twoich roślin doniczkowych i rabatowych. Wyprodukowana z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego świetnie zniesie duże obciążenia oraz wahania temperatury. Narzędzie jest łatwe do utrzymania w czystości, a także może być wielokrotnie ostrzone. Producent wyposażył rączkę w otwór ułatwiający przechowywanie.

 • Ergonomiczne i trwałe widełki Fiskars będą nieodzowną pomocą podczas wymagających prac ogrodowych. Wyprodukowane z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego świetnie znoszą duże obciążenia oraz skrajne wahania temperatury. Narzędzie jest łatwe do wyczyszczenia, a także w razie potrzeby może być wielokrotnie ostrzone. Producent wyposażył rączkę w otwór ułatwiający przechowywanie.

 • Profesjonalne motyczko-pazurki Fiskars pomagają pozbyć się chwastów porastających rabatki czy grządki. Tego typu narzędzie jest niezbędne w każdym ogrodzie, zapewnia precyzję oraz wygodę działań. Przeznaczone jest do używania na małych powierzchniach, w ciasnych przestrzeniach pomiędzy roślinami. To dwa narzędzia w jednym, co jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem.

 • Jeśli chcesz zasadzić w swoim ogrodzie nowe rośliny, wcale nie musisz męczyć się ze szpadlem. Świder 22cm Fiskars pozwoli Ci łatwo i praktycznie bez wysiłku wykonać odpowiednie otwory. Wysokiej jakości gwint sprawia, że głowica nie zatrzymuje się na korzeniach. Narzędzie jest lekkie, dlatego bez problemu mogą z niego korzystać także kobiety.

 • Wielofunkcyjny i łatwy w użyciu sekator ręczny 20mm P91 Fiskars to wysokiej klasy narzędzie, które znacząco ułatwi pracę w Twoim ogrodzie. Ostrza ze stali nierdzewnej zostały wyposażone w wygodne zamknięcie umożliwiające bezpieczne przechowywanie i transport. Specjalna konstrukcja poliamidowej rączki pozwala korzystać ze wszystkich palców jednocześnie co zapewnia komfort pracy.

 • Szpadel teleskopowy ostry Fiskars został stworzony z myślą o całej rodzinie. Jego teleskopowa rączka pozwala na używanie go nie tylko przez rodziców, ale także przez dzieci, które mają ochotę pomóc, bowiem jest ona wygodna w regulacji. Dodatkowo idealny dla każdego jest nabierak, który jest zakończony w kształt półkola, dzięki czemu bez żadnego problemu można wbić go w każdy rodzaj gleby.

 • Twoja stara saperka jest zbyt nieporęczna i nie mieści się do bagażu? Zatem idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest saperka składana Fiskars, która została wykonana z aluminium i stali borowej oraz specjalnego tworzywa na rączce, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała, a praca nią staje się łatwa i przyjemna. Ponadto, możesz ją szybko złożyć do mniejszych rozmiarów i zapakować do etui.

Wyświetlono 1 - 10 z 143 produktów