Najlepsi sprzedawcy

na stronę
Wyświetlono 1 - 10 z 253 produktów
  • Nożyczki uniwersalne 21cm FF Fiskars to przyrząd niezbędny w każdym domu! Ich wysokiej jakości ostrza pomogą ci wyjść obronną ręką z każdej kłopotliwej sytuacji, a także wspomogą zabawę: posłużą ci zawsze, od otwierania paczek foliowych po robienie wycinanek z papieru. Odpowiednio wyprofilowany uchwyt zapewnia optymalne ułożenie narzędzia w dłoni.

  • Jeśli chcesz, by Twoje narzędzia ogrodnicze służyły Ci niezawodnie przez długi czas, zadbaj o nie z naszymi profesjonalnymi akcesoriami. Jest wśród nich specjalny komplet naprawczy do sekatora Fiskars, pozwalający poradzić sobie z ewentualną awarią. Ostrze, sprężyna i ogniwo do łańcucha do sekatorów: 115360, 115390, 115560

  • Ostrze, kowadełko i śruba pasujące do sekatorów o numerach katalogowych: 112380, 112480

  • Precyzyjne i trwałe ostrze do sekatora Fiskars umożliwia poprawienie sobie komfortu i bezpieczeństwa pracy, w każdych, nawet trudnych warunkach. Jeśli jesteś ogrodnikiem amatorem lub też profesjonalistą, to wiesz, jak wiele zależy od dobrze dobranych narzędzi. Ostrze pasuje do sekatorów o numerach katalogowych: 112590, 112370, 112470

  • Poszukujesz precyzyjnych nożyczek, o wąskich i spiczastych końcówkach, które ułatwią ci cięcie wszelkich materiałów, nawet tych najbardziej delikatnych? Wybierz nożyczki do nitek 13 cm Fiskars wykonane ze stali nierdzewnej. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że po zabrudzeniu możesz je umyć w zmywarce bez obaw o utratę ich zdolności tnących.

  • Szczypce 32cm FF FISKARS są zaprojektowane w taki sposób, aby chwytana nimi potrawa nie wyślizgiwała się z nich. Silikonowa powierzchnia nie tylko idealnie nadaje się do wcześniej wspomnianego chwytania potraw, ale także bardzo dobrze się ją myje. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale dopasowują się do ręki.

  • Obierak z poprzecznym ostrzem FF Fiskars jest nowoczesnym narzędziem przydatnym w każdej kuchni. Idealnie nadaje się do obierania podłużnych warzyw, takich jak marchew czy pietruszka. Spiczaste zakończenia można wykorzystać do usuwania oczek z warzyw. Dodatkowo kolorystyka czarno-pomarańczowa dodaje mu finezji. Ostrze wykonane z wysokiej klasy stali pozwala na długoletnie używanie.

  • Tłuczek do mięsa 27.5cm AV FISKARS jest doskonały do ubijania mięsa. Jego dwustronna główka pozwala na dowolne przygotowanie potrawy. Dodatkowo ergonomicznie zaprojektowana rączka pozwala na znikome odczuwanie uderzeń. Jego elegancja sprawia, że będą go nam zazdrościć te osoby, które go nie posiadają. Elegancki wygląd sprawia, że możemy go powiesić na widoku.

  • W ofercie marki Fiskars znajduje się wiele części zapasowych oraz zamiennych. Ostrze do Sekatora Fiskars pasuje do sekatorów o numerach katalogowych 112190, 112290, 112250, 112270. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej zostało dodatkowo pokryte specjalną powłoką gwarantującą czyste i łatwe cięcie. Wymiany ostrza można dokonać samodzielnie.

  • Warto jest wybierać odpowiedniej jakości narzędzia i akcesoria ogrodnicze, gdyż czynią one pracę bardziej przyjemną, efektywną oraz szybszą. Taśma do sekatorów Fiskars jest wyjątkowo mocna, odporna na rozerwanie i innego typu uszkodzenia. Pasuje do sekatora o numerze katalogowym 115560

Wyświetlono 1 - 10 z 253 produktów