Małe narzędzia ręczne

Wyświetlono 5 produktów.

Niezbędne narzędzia każdego ogrodnika. Łopatki, pazurki i motyczki, dzięki niewielkim rozmiarom nie wymagają dużych komórek, a ich wysoka odporność pozwala na korzystanie z nich przez długi czas.

Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • W każdym ogrodzie konieczne jest używanie poręcznych i praktycznych narzędzi, ułatwiających pracę i czyniących ją bardziej efektywną. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości tego typu artykułów, wybierz produkt, jakim jest wielofunkcyjna łopatka szeroka Fiskars. Przydatna w wielu sytuacjach, do przesadzania, spulchniania gleby itd. Wytrzymała, niezwykle solidnie wykonana.

  16,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wytrzymała i wielofunkcyjna łopatka wąska Fiskars doskonale sprawdzi się przy pielęgnacji Twoich roślin doniczkowych i rabatowych. Wyprodukowana z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego świetnie zniesie duże obciążenia oraz wahania temperatury. Narzędzie jest łatwe do utrzymania w czystości, a także może być wielokrotnie ostrzone. Producent wyposażył rączkę w otwór ułatwiający przechowywanie.

  17,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Ergonomiczne i trwałe widełki Fiskars będą nieodzowną pomocą podczas wymagających prac ogrodowych. Wyprodukowane z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego świetnie znoszą duże obciążenia oraz skrajne wahania temperatury. Narzędzie jest łatwe do wyczyszczenia, a także w razie potrzeby może być wielokrotnie ostrzone. Producent wyposażył rączkę w otwór ułatwiający przechowywanie.

  17,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Profesjonalne motyczko-pazurki Fiskars pomagają pozbyć się chwastów porastających rabatki czy grządki. Tego typu narzędzie jest niezbędne w każdym ogrodzie, zapewnia precyzję oraz wygodę działań. Przeznaczone jest do używania na małych powierzchniach, w ciasnych przestrzeniach pomiędzy roślinami. To dwa narzędzia w jednym, co jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem.

  26,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Idealne do wyrównywania i przygotowywania ziemi pod siew nowej roślinności pazurki Fiskars świetnie sprawdzą się w Twoim ogrodzie oraz na balkonie. Zostały one wykonane z wysokiej jakości tworzywa wzbogaconego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe i łatwe w czyszczeniu.

  17,00 zł
  Dostępny na magazynie
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów