Grabie

Wyświetlono 7 produktów.

Odpowiednie grabie pomogą przygotować ziemię do siewu bądź zapewnić niezbędną opiekę nad glebą lub trawą.

Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • Doskonale zaprojektowane grabie do liści aluminiowe Fiskars to sposób na szybszą i bardziej efektywną pracę w Twoim ogrodzie. Uporządkowanie trawnika to konieczność, jeśli chcemy, by prezentował się on nienagannie przez cały rok. Te solidne grabie, o specjalnie wyprofilowanym kształcie, wykonane z dobrze dobranych, wytrzymałych materiałów, zapewniają Ci znakomite efekty.

  • Jeśli szukasz narzędzi ogrodniczych, które w sposób zdecydowany ułatwią Ci pracę i ją przyspieszą, wybierz grabie aluminiowe 14z Fiskars. Bardzo precyzyjnie zagrabiają liście, przydatne są do porządkowania posesji, grabienia trawnika, ale też podczas uprawy ziemi. Mogą służyć do jej wyrównywania np. po pieleniu lub przed sianiem. Wytrzymałe, dobrze wyprofilowane.

  • Jeśli szukasz narzędzi, które pomogą Ci w sposób niezwykle dokładny, precyzyjny i bezpieczny uporządkować każdy zakątek ogrodu, polecamy Ci specjalny artykuł. Są to bardzo wygodne w użyciu grabie do róż aluminiowe Fiskars. Dzięki nim z łatwością wygrabisz zanieczyszczenia spomiędzy krzewów, nie naruszając ich. Grabie wykonano z mocnego i odpornego materiału.

  • Dla zwolenników wysokiej jakości mamy specjalny produkt od renomowanego producenta. Są to idealnie zaprojektowane grabie 12z otrzonowane Fiskars, z unikalnymi rozwiązaniami, dzięki którym praca może zostać wykonana szybciej, a jednocześnie bardziej efektywnie. Niezwykle dokładnie grabią trawnik, pozwalając pozbyć się pozostałości, przydatne też przy innych zadaniach.

  • Jeśli widmo porządkowania trawnika każdej jesieni spędza Ci sen z powiek, wybierz doskonałej jakości grabie do trawy Fiskars. Dzięki nim praca będzie za pierwszym razem wykonana precyzyjnie i dokładnie, bez konieczności grabienia kilka razy w jednym miejscu. To produkt stworzony w ten sposób, by maksymalnie ułatwiać pracę i czynić ją wygodniejszą oraz przyjemniejszą.

  • Precyzyjne grabki do liści Fiskars pozwolą Ci bez większego wysiłku dokładnie oczyścić teren, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, za krzewami, pomiędzy kwiatami i drzewami. Są wykonane z doskonale dobranych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, będą więc służyć przez wiele sezonów.

  • Grabie do Liści Aluminiowe Fiskars to lekkie, ale zarazem wytrzymałe narzędzie idealne do pracy w ogrodzie. Duża głowica umożliwia sprawne i efektywne grabienie liści. Trzonek został wykonany z utwardzonego aluminium pokrytego dodatkowo warstwą PCV. Grabie posiadają miękką końcówkę, a także specjalny otwór umożliwiający wygodne przechowywanie.

Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów