Do pielęgnacji roślin

Wyświetlono 8 produktów.

Nożyki, haczki czy wyrywacze do chwastów, wszystko co potrzebne do zapewnienia niezbędnej pielęgnacji i opieki roślinom.

Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doskonałej jakości haczka 16 cm aluminiowa Fiskars sprawia, że prace ogrodnicze nabiorą tempa. Jest tak wyprofilowana i zaprojektowana, by umożliwiać precyzyjną, efektywną pracę, bez nadmiernego wysiłku. Odpowiednio ostra, dobrze trzyma się w dłoniach. Wytrzymała i solidna, a przy tym lekka, dla Twojej wygody. Polecana dla profesjonalistów i dla amatorów, zajmujących się uprawą roślin.

 • Dla osób zajmujących się profesjonalnie bądź też hobbistycznie uprawą grządek, mamy specjalny, dobrze zaprojektowany produkt, o dużym stopniu wytrzymałości. Jest to poręczny i wygodny w użyciu kultywator aluminiowy Fiskars. Dzięki niemu z łatwością spulchnisz glebę, pozwalając na uczynienie jej bardziej przyjazną i lepiej przygotowaną do siania różnego rodzaju roślin, ozdobnych bądź jadalnych.

 • Jeżeli zajmujesz się zadaniami ogrodniczymi, wiesz, jak ważny jest wybór wysokiej jakości akcesoriów, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Wybierz więc doskonale zaprojektowany wyrób, jakim jest haczka 17 cm otrzon. Fiskars. Bardzo poręczna, odpowiednio ostra, sprawia, że przygotowywanie gleby pod zasiew bądź też oczyszczanie grządek z chwastów będzie o wiele łatwiejsze.

 • Osoby pracujące w ogrodnictwie, czy to amatorsko, czy tez profesjonalnie, wiedzą, jak ważne jest dobranie odpowiednich narzędzi. Mają one za zadanie ułatwić pracę i uczynić ją bardziej efektywną i bezpieczną. Tego rodzaju rolę odgrywa nóż uniwersalny K40 Fiskars, dzięki któremu wiele zadań będzie wykonanych szybciej i precyzyjniej.

 • Jeśli w sposób profesjonalny bądź też amatorski zajmujesz się pracami ogrodniczymi, z pewnością przyda Ci się specjalistyczny nóż-okulizak K60 Fiskars. To poręczne narzędzie służy w czasie szczepienia drzew. Jest tak zaprojektowany, by uczynić to trudne zadanie bardziej efektywnym. Łatwy w użyciu, posiada specjalne funkcje i odpowiednią konstrukcję.

 • Bardzo praktycznie zaprojektowany nóż - sierpak K62 Fiskars przyda się do różnego rodzaju prac. Jest wykonany szczególnie starannie, z doskonałej jakości materiałów, charakteryzujących się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Ostrze jest zrobione ze stali, wysokowęglowej. Z kolei rączka – z tworzywa sztucznego, zapewni pewny chwyt. To nóż składany.

 • Jeśli poszukujesz profesjonalnych narzędzi ogrodniczych i sadowniczych, polecamy Ci specjalistyczny produkt. Jest to nóż - szczepak K61 Fiskars, dzięki któremu szczepienie drzew będzie o wiele prostsze i zyskasz większe szanse na odniesienie sukcesu w tej trudnej sztuce. Nóż jest bardzo wytrzymały, posiada specjalną konstrukcję, sprawiającą, że idealnie nadaje się do tego zadania.

 • Jeżeli denerwują Cię porastające Twoje uprawy chwasty, nie musisz od razu sięgać po radykalne chemiczne metody. Wystarczy, że wybierzesz wyrywacz do chwastów W52 Fiskars, dzięki któremu nie będziesz musiał schylać się w czasie prac, a niepożądane rośliny zostaną wyrwane z korzeniami – szybko i skutecznie. To innowacyjny, doskonały sposób na pozbycie się chwastów!

Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów