Do odśnieżania

Wyświetlono 9 produktów.

Łopaty i pługi Fiskars ułatwią codzienne odśnieżanie nawet dużych powierzchni w okresie zimowym. Wystarczy wybrać odpowiednie narzędzie do wielkości podjazdu lub obszaru przed domem i problem ze śniegiem przestanie spędzać sen z oczu.

Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • Jeśli poszukujesz doskonałej jakości akcesoriów, które ułatwią Ci wykonywanie niezbędnych zadań porządkowych na swojej posesji, mamy dla Ciebie wspaniały produkt. Jest to prosty w obsłudze pług śnieżny Fiskars, dzięki któremu uprzątniesz teren zdecydowanie szybciej i z mniejszym wysiłkiem, niż przy użyciu tradycyjnej łopaty. To pług wytrzymały, posłuży przez wiele sezonów.

 • Poręczny i wytrzymały skuwacz do lodu Fiskars przyda się w wielu sytuacjach, wymagających użycia specjalistycznych narzędzi. Taki skuwacz pomoże Ci usunąć z danej powierzchni pokrywający ją lód, bez narażania na uszkodzenia. Przyda się do oczyszczania chodnika lub na przykład schodów. Jest lekki i niezwykle wytrzymały, dlatego też dobrze spełnia swoje zadania.

 • By zachować zawsze porządek na posesji i w ogrodzie trzeba zgromadzić wysokiej klasy narzędzia. Jednym z nich jest profesjonalnie zaprojektowana szufla do śniegu Fiskars. Przydatna w wielu sytuacjach, nie tylko zimną, ale też np. przy pracach rolniczych. Wygodna w użytkowaniu, umożliwi szybkie wykonanie określonych zadań.

 • Prace zimowe w ogrodzie lub na terenie swojej posesji związane są często z koniecznością odgarnięcia śniegu. Jest to na ogół zadanie nielubiane i niewdzięczne, warto je więc sobie ułatwić. Z pewnością taki efekt uzyskasz, wybierając produkt, jakim jest łopata do śniegu aluminiowa Fiskars. Poręczna, wytrzymała, idealnie wyprofilowana, dla uzyskania optymalnych rezultatów.

 • Zaopatrzenie się przed zimą w odpowiednie akcesoria pozwoli poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Dlatego też wybierz poręczny i przydatny produkt wysokiej jakości, jakim jest odgarniacz aluminiowy do śniegu Fiskars. Dzięki niemu zdecydowanie ułatwisz sobie i przyspieszysz proces odgarniania śniegu z chodnika czy podjazdu, tym samym skracając czas wykonywania tego niewdzięcznego zadania.

 • Jeśli widmo odśnieżania chodnika czy garażowego podjazdu spędza Ci każdej zimy sen z powiek, warto zaopatrzyć się w poręczne i wygodne w użyciu akcesoria, ułatwiające wykonywanie tych niewdzięcznych zadań. Jednym z nich jest pług śnieżny składany Fiskars, lekki i praktyczny, łatwy do prowadzenia, powodujący, że odgarnianie śniegu nie wiąże się już z tak dużym wysiłkiem fizycznym.

 • Jeżeli jesteś zmuszony zimą odgarniać śnieg z dużych powierzchni, to wiesz, jak ważne jest dobranie odpowiednich akcesoriów. Wybierz więc wysokiej jakości ug śnieżny profesjonalny Fiskars, dzięki któremu z tym niewdzięcznym zadaniem uporasz się znacznie szybciej, przyjemniej i efektywniej. Pomoże Ci on usunąć śnieg np. z podjazdu, z drogi wyjazdowej ze swojej posesji, z chodnika itd.

 • Prace porządkowe w Twoim ogrodzie lub na posesji zajmują Ci dużo czasu? Masz dość nieporęcznych i przestarzałych narzędzi? Wybierz więc specjalny artykuł, jakim jest szufla aluminiowa Fiskars. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i lekkości wykorzystanych materiałów, jest ona wyjątkowo poręczna, wygodna w użycia i uniwerslana.

 • Każda praca ogrodnicza, czy to porządkowa, czy tez pielęgnacyjna, musi być wykonana z użyciem odpowiednich akcesoriów. Jeśli szukasz przedmiotów trwałych, mocnych i wytrzymałych, a przy tym poręcznych i bezpiecznych, mamy dla Ciebie idealny artykuł. Jest to szufla Ergo Fiskars, przydatna chociażby do odgarniania zimą śniegu, zalegającego na chodniku czy podjeździe.

Wyświetlono 1 - 9 z 9 produktów