Combi-system

Wyświetlono 11 produktów.

Specjalne systemy Fiskars pozwalające na łączenie i tworzenie z oddzielnych elementów narzędzi ogrodniczych, które właśnie potrzebujesz. Unikatowy łącznik daje pewność solidnego połączenia poszczególnych części i bezpiecznego użytkowania. Stwórz Swój własny zestaw narzędzi ogrodniczych.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doskonałej jakości grabie 16z QuikFit Fiskars umożliwiają szybkie i precyzyjne zagrabienie i uporządkowanie dużych powierzchni w ogrodzie, np. trawników. Dzięki specjalnemu, unikalnemu systemowi, narzędzie to jest bardzo wygodne w użyciu, ale także jego przechowywanie nie nastręcza zbytnich problemów. System QuikFit to zaawansowana technologia, ułatwiająca życie ogrodnikom

 • Jeśli w sposób profesjonalny chcesz zadbać o swój ogród, by cieszył oko nienagannym wyglądem, polecamy specjalne grabie do róż QuikFit Fiskars. Są tak wyprofilowane, by umożliwiały wyjątkowo precyzyjną pracę, w niewielkich przestrzeniach pomiędzy kwiatami. Dlatego też szczególnie przydadzą się w pielęgnacji rabatek kwiatowych, pozwalając na ich dokładne oczyszczenie.

 • Porządkowanie posesji to dla wielu osób nużąca i męcząca praca. By uczynić ją przyjemniejszą i bardziej efektywną, wybierz grabie uniwersalne QuikFit Fiskars. Odpowiednio wyprofilowane, ergonomiczne, zapewniają możliwość precyzyjnego uporządkowania powierzchni już za jednym pociągnięciem.

 • Niezbędnym elementem dbania o prawidłowy rozwój upraw jest odpowiednie spulchnianie i napowietrzanie gleby. Dotyczy to zarówno ogrodów, jak i kwietników. By dobrze wykonać tego typu zadanie nie wystarczą dobre chęci, trzeba też mieć odpowiednie narzędzia. Postaw na profesjonalny kultywator QuikFit Fiskars, wytrzymały i mocny, z głowicą ze stali węglowej.

 • Specjalistycznie zaprojektowany odchwaszczacz QuikFit Fiskars to sposób na przyspieszenia prac ogrodniczych oraz na uczynienie ich bardziej efektywnymi i przyjemnymi. Taki profesjonalny odchwaszczacz pozwala na przygotowanie gleby przed zasiewani. Dokładnie usuwa niepożądane rośliny, porastające grządki. Ma wytrzymała głowicę ze stali węglowej.

 • Bardzo innowacyjna motyka 3-funkcyjna QuikFit Fiskars to rewelacyjny sposób na ułatwienie sobie wykonywania różnych prac ogrodniczych. Dzięki temu unikalnemu systemowi, mamy możliwość bezproblemowego przechowywania narzędzi w odpowiednim porządku oraz łatwej wymiany głowic. Ta wielofunkcyjna motyka sprawia, że praca będzie wydajniejsza.

 • Bardzo uniwersalna szczotka QuikFit Fiskars przyda się podczas wykonywania różnego rodzaju prac porządkowych. Zarówno na trawniku, w ogrodzie, na chodniku czy na patio. Z łatwością dzięki niej zmieciesz śnieg, liście, oraz inne zanieczyszczenia, zalegające daną powierzchnię. Nowoczesny system QuikFit pozwala na szybkie mocowanie i łatwą wymianę głowic

 • Wysokiej jakości trzonek kolor grafit QuikFit Fiskars pozwala na dostosowanie narzędzi ogrodniczych do swoich potrzeb. Dzięki niemu skompletujesz akcesoria, niezbędne w czasie wykonywania danej pracy. Nowoczesny system montażu umożliwia szybkie i dokładne przygotowanie narzędzi. Trzonek jest ergonomiczny i wygodny w czasie wykonywania zadań. Poza tym cechuje się wytrzymałością.

 • Wysokiej jakości uniwersalny adapter QuikFit Fiskars jest niezbędny elementem kompletowania profesjonalnych narzędzi ogrodniczych Fiskars. Tego typu akcesoria są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu czynią pracę efektywniejszą, łatwiejszą oraz szybszą. Komfortowy system mocowania sprawia, że bez żadnego problemu przygotujesz narzędzie do pracy.

Wyświetlono 1 - 10 z 11 produktów