Combi-system

Wyświetlono 11 produktów.

Specjalne systemy Fiskars pozwalające na łączenie i tworzenie z oddzielnych elementów narzędzi ogrodniczych, które właśnie potrzebujesz. Unikatowy łącznik daje pewność solidnego połączenia poszczególnych części i bezpiecznego użytkowania. Stwórz Swój własny zestaw narzędzi ogrodniczych.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doskonałej jakości grabie 16z QuikFit Fiskars umożliwiają szybkie i precyzyjne zagrabienie i uporządkowanie dużych powierzchni w ogrodzie, np. trawników. Dzięki specjalnemu, unikalnemu systemowi, narzędzie to jest bardzo wygodne w użyciu, ale także jego przechowywanie nie nastręcza zbytnich problemów. System QuikFit to zaawansowana technologia, ułatwiająca życie ogrodnikom

  67,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Jeśli w sposób profesjonalny chcesz zadbać o swój ogród, by cieszył oko nienagannym wyglądem, polecamy specjalne grabie do róż QuikFit Fiskars. Są tak wyprofilowane, by umożliwiały wyjątkowo precyzyjną pracę, w niewielkich przestrzeniach pomiędzy kwiatami. Dlatego też szczególnie przydadzą się w pielęgnacji rabatek kwiatowych, pozwalając na ich dokładne oczyszczenie.

  69,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Porządkowanie posesji to dla wielu osób nużąca i męcząca praca. By uczynić ją przyjemniejszą i bardziej efektywną, wybierz grabie uniwersalne QuikFit Fiskars. Odpowiednio wyprofilowane, ergonomiczne, zapewniają możliwość precyzyjnego uporządkowania powierzchni już za jednym pociągnięciem.

  55,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Niezbędnym elementem dbania o prawidłowy rozwój upraw jest odpowiednie spulchnianie i napowietrzanie gleby. Dotyczy to zarówno ogrodów, jak i kwietników. By dobrze wykonać tego typu zadanie nie wystarczą dobre chęci, trzeba też mieć odpowiednie narzędzia. Postaw na profesjonalny kultywator QuikFit Fiskars, wytrzymały i mocny, z głowicą ze stali węglowej.

  62,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Specjalistycznie zaprojektowany odchwaszczacz QuikFit Fiskars to sposób na przyspieszenia prac ogrodniczych oraz na uczynienie ich bardziej efektywnymi i przyjemnymi. Taki profesjonalny odchwaszczacz pozwala na przygotowanie gleby przed zasiewani. Dokładnie usuwa niepożądane rośliny, porastające grządki. Ma wytrzymała głowicę ze stali węglowej.

  72,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Bardzo innowacyjna motyka 3-funkcyjna QuikFit Fiskars to rewelacyjny sposób na ułatwienie sobie wykonywania różnych prac ogrodniczych. Dzięki temu unikalnemu systemowi, mamy możliwość bezproblemowego przechowywania narzędzi w odpowiednim porządku oraz łatwej wymiany głowic. Ta wielofunkcyjna motyka sprawia, że praca będzie wydajniejsza.

  62,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Bardzo uniwersalna szczotka QuikFit Fiskars przyda się podczas wykonywania różnego rodzaju prac porządkowych. Zarówno na trawniku, w ogrodzie, na chodniku czy na patio. Z łatwością dzięki niej zmieciesz śnieg, liście, oraz inne zanieczyszczenia, zalegające daną powierzchnię. Nowoczesny system QuikFit pozwala na szybkie mocowanie i łatwą wymianę głowic

  90,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysokiej jakości trzonek kolor grafit QuikFit Fiskars pozwala na dostosowanie narzędzi ogrodniczych do swoich potrzeb. Dzięki niemu skompletujesz akcesoria, niezbędne w czasie wykonywania danej pracy. Nowoczesny system montażu umożliwia szybkie i dokładne przygotowanie narzędzi. Trzonek jest ergonomiczny i wygodny w czasie wykonywania zadań. Poza tym cechuje się wytrzymałością.

  70,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysokiej jakości uniwersalny adapter QuikFit Fiskars jest niezbędny elementem kompletowania profesjonalnych narzędzi ogrodniczych Fiskars. Tego typu akcesoria są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu czynią pracę efektywniejszą, łatwiejszą oraz szybszą. Komfortowy system mocowania sprawia, że bez żadnego problemu przygotujesz narzędzie do pracy.

  20,00 zł
  Dostępny na magazynie
Wyświetlono 1 - 10 z 11 produktów